Akhisar'da Uyuşturucu Operasyonu: Metamfetamin ve Ectasy Ele Geçirildi, Bir Şahıs Tutuklandı

Manisa’nın Akhisar ilçesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Akhisar Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği görevlileri tarafından gerçekleştirilen analiz çalışmaları sonucunda uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik bir operasyon gerçekleştirildi.

Akhisar'da Uyuşturucu Operasyonu: Metamfetamin ve Ectasy Ele Geçirildi, Bir Şahıs Tutuklandı

HABER:SERKAN ÖZCAN
 Operasyon kapsamında Akhisar ilçesinde durdurulan bir araçta yapılan aramada, 29,43 gram metamfetamin maddesi ve 3 adet ectasy hap ele geçirildi.

Olayla ilgili olarak İ.K (36) isimli şahıs, uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan gözaltına alındı. 
Şahıs, yapılan işlemlerin ardından mahkemeye sevk edildi. Mahkeme tarafından tutuklama kararı verilen İ.K, cezaevine gönderilerek tutuklandı.
 Bu operasyon, uyuşturucu ticaretinin önlenmesi ve toplumun güvenliğinin sağlanması adına atılan önemli adımlardan biri olarak değerlendirildi. Emniyet birimleri, uyuşturucuyla mücadele kapsamındaki çalışmalarını kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2023, 11:00

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER