Manisa’da 2 İlçede Uyuşturucu Operasyonu

Manisa'da salihli ve turgutlu’da zehir tacirlerine yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda uyuşturucu imal ve ticaretinden toplamda 5 kişi tutuklandı.

Manisa’da 2 İlçede Uyuşturucu Operasyonu

Manisa’nın Salihli ilçesinde Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında bir evde yapılan arama sonucunda 10,46 gram Metamfetamin maddesi, 3 adet Galara isimli sentetik ecza ve uyuşturucu madde paketlemede kullanılan malzemeler ele geçirildi.

Konuyla ilgili yakalanan 6 şüpheli şahıstan C.Ö. (32), F.E. (19) ve İ.E. (19) isimli 3 şüpheli şahıs gözaltına alınarak sevk edildikleri adli makamlarca uyuşturucu imal ve ticaretinden tutuklandı.

TURGUTLU’DA 2 ŞÜPHELİ ŞAHIS TUTUKLANDI

Turgutlu Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince bir eve yapılan operasyonda; 3 parça halinde 3,19 gram Metamfetamin maddesi, 1,77 gram Esrar maddesi, 440 TL uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen para ele geçirildi.
Konuyla ilgili yakalanan 3 şüpheli şahıs uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan gözaltına alındı, sevk edildikleri adli makamlarca C.Ş. (37) ve Z.S. (36) isimli 2 şüpheli şahıs tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2022, 12:12

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER