Manisa'da bir haftada 68 olay meydana geldi

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik 12 - 19 Aralık tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 98 şüpheli şahsın yakalandığı 14 kişinin ise tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı.

Manisa'da bir haftada 68 olay meydana geldi

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik 12-19 Aralık tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 98 şüpheli şahsın yakalandığı 14 kişinin ise tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı.
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik 12 - 19 Aralık tarihleri arasında yapılan çalışmaların sonuçları açıklandı.
Bir haftada 68 olayın meydana geldiği bu olaylarda gözaltına alınan 98 şüpheli şahıstan 14’ünün sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandıkları açıklandı.
Yapılan çalışmalarda ayrıca, 2.904 adet Sentetik Ecza, 173 gram Metamfetamin, 81 gram Esrar maddesi, 5 adet Ecstasy Hap, 5 gram Sentetik Kannabinoid maddesi, 1 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet ruhsatsız tüfek, 7 adet fişek, 1 adet hassas terazi, 5 adet uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat ele geçirildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2022, 21:08

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER