Manisa’da Bir Haftada Uyuşturucudan 56 Şüpheli Yakalandı!

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il genelinde son bir haftada yapılan uyuşturucu operasyonlarında 56 kişinin yakalandığını 6 şüpheli şahsın ise tutuklandığı açıkladı.

Manisa’da Bir Haftada Uyuşturucudan 56 Şüpheli Yakalandı!

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il genelinde son bir haftada yapılan uyuşturucu operasyonlarında 56 kişinin yakalandığın 6 şüpheli şahsın ise tutuklandığı açıklandı.

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda, 20-27 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen operasyonlarda, 40 olayın meydana geldiğini, yakalanan 56 şüpheli şahıstan 6’sının tutuklandıkları açıklandı. Öte yandan yapılan çalışmalarda, 486 adet Sentetik Ecza hapı, 118 gram Metamfetamin maddesi, 32 gram Esrar Maddesi,

3 adet Ecstasy Maddesi, 2 gram Sentetik Kannabinoid maddesi,

 6 adet uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat, 9.200₺ uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen para, ele geçirildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2023, 21:39

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER