Manisa’da bir haftada uyuşturucudan 82 şüpheli yakalandı

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik 31 Ekim ve 07 Kasım tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 82 şüpheli şahsın yakalandığı 7 kişinin ise tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı.

Manisa’da bir haftada uyuşturucudan 82 şüpheli yakalandı

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik 31 Ekim ve 07 Kasım tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 82 şüpheli şahsın yakalandığı 7 kişinin ise tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı.
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik 31 Ekim ve 07 Kasım tarihleri arasında yapılan çalışmaların sonuçları açıklandı.
Bir haftada 55 olayın meydana geldiği bu olaylarda gözaltına alınan 82 şüpheli şahıstan 7’sinin sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandıkları açıklandı.
Yapılan çalışmalarda ayrıca, 5.228 gram Esrar maddesi,
5.127 adet* Sentetik Ecza, 70 gram Metamfetamin maddesi, 17 adet Ecstasy hap, 2 gram Kokain, 1 adet hassas terazi, 4 adet uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat, 1.600₺  uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen para ele geçirildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2022, 20:59

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER