Manisa’da Bir Haftada Uyuşturucudan 92 Şüpheli Yakalandı

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik 13 Şubat ve 20 Şubat tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 92 şüpheli şahsın yakalandığı 6 kişinin ise tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı.

Manisa’da Bir Haftada Uyuşturucudan 92 Şüpheli Yakalandı

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik 13 Şubat ve 20 şubat tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 92 şüpheli şahsın yakalandığı 6 kişinin ise tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı.
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik 13 şubat ve 20 şubat tarihleri arasında yapılan çalışmaların sonuçları açıklandı.
Bir haftada 71 olayın meydana geldiği bu olaylarda gözaltına alınan 92 şüpheli şahıstan 6’sının sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandıkları açıklandı.
Yapılan çalışmalarda ayrıca, 188 adet Sentetik Ecza hapı, 118 gram Esrar Maddesi, 76 gram Metamfetamin maddesi, 10 gram Sentetik Kannabinoid Maddesi, 1 adet Ecstasy Maddesi, 5 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız tüfek, 10 adet fişek, 1 adet hassas terazi, 4 adet uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat, 9.655₺ uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği düşünülen para ele geçirildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2023, 13:19

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER