Manisa'da Uyuşturucu Operasyonlarında 98 Şüpheli Yakalandı!

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik 06  Mart ve 13 Mart tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 98 şüpheli şahsın yakalandığı 10  kişinin ise tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı.

Manisa'da Uyuşturucu Operasyonlarında 98 Şüpheli Yakalandı!

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik 06  Mart ve 13 Mart tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 98 şüpheli şahsın yakalandığı 10 kişinin ise tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı.
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve diğer birimlerce il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik 06  Mart ve 13 Mart tarihleri arasında yapılan çalışmaların sonuçları açıklandı.
Bir haftada 65 olayın meydana geldiği bu olaylarda gözaltına alınan 98 şüpheli şahıstan 10’unun sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandıkları açıklandı. 
Yapılan aramalarda, 1.442 adet Ecstasy Maddesi, 65 adet Sentetik Ecza hapı, 61 gram Esrar Maddesi, 59 gram Metamfetamin maddesi,4 gram Skunk Maddesi,  2 gram Sentetik Kannabinoid maddesi, 1 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet ruhsatsız tüfek, 16 adet fişek, 2 adet hassas terazi, 5 adet uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat, 51.650₺ uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen para, ele geçirildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2023, 10:22

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER