Manisa’nın 3 İlçesinde Operasyon! 2 Tutuklama 1 Gözaltı

Manisa’nın Turgutlu, Şehzadeler ve Salihli ilçelerinde düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 2 Kişi tutuklandı 1 kişi ise gözaltına alındı.

Manisa’nın 3 İlçesinde Operasyon! 2 Tutuklama 1 Gözaltı

TURGUTLU

İl Emniyet Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, İstihbarahat Şube Müdürlüğü ve Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında Turgutlu ilçe girişinde durduruldu. Araç üzerinde yapılan aramada; 21,11 gr metamfetamin maddesi, 0,49 gr esrar maddesi, 1 adet 7,65 tabanca ve 7 fişek

Ele geçirildi. Konuyla ilgili R.Ö(44) isimli şahıs hakkında uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan işlem yapılarak mevcutlu çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ŞEHZADELER

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi.

Operasyonda Şehzadeler ilçesinde durdurulan bir şahsın üzerinde yapılan aramada; 24.16 gram Metamfetamin maddesi, ele geçirildi. Konuyla ilgili Y.İ. (38) isimli 1 şüpheli şahıs uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan gözaltına alındı.

SALİHLİ

İl Emniyet Müdürlüğü Salihli Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği görevlileri tarafından uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi. Salihli ilçesinde durdurulan bir şahsın üzerinde yapılan aramada; 43.46 gram Metamfetamin maddesi, 1 adet Tabanca ve 10 adet fişek ele geçirildi. Konuyla ilgili T.Ç. (24) isimli 1 şüpheli şahıs uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan gözaltına alınarak, sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2023, 10:32

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER