"1 Mart 2023 tarihinde kurslarımızı açacağız"

Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı ve MASMEK Meslek Edindirme Kurslarında 2023 Bahar Dönemi kayıtları başladı.

"1 Mart 2023 tarihinde kurslarımızı açacağız"

Konservatuvara ve MASMEK kurslarına kayıt olmak isteyen Manisalılar, 09 Ocak-17 Şubat tarihleri arasında Gençlik Merkezlerini ziyaret ederek işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilecekler.
 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde her yaştan vatandaşın kendilerini istedikleri alanda geliştirebilmeleri amacıyla hayata geçirilen Manisa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (MASMEK) ile Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nda Bahar Dönemi kurs kayıtları alınmaya başlandı. Yunusemre Atatürk Gençlik Merkezi, Şehzadeler Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi, Sarıgöl Atatürk Gençlik Merkezi, Alaşehir Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi ve Selendi Gençlik Merkezi’nde verilecek kurslara son başvurunun 17 Şubat olduğu belirtilirken, Kurs Başlama Tarihi 1 Mart 2023 olarak belirlendi.
 
1 Mart’ta Kurslar Başlıyor
Açılan kurslara ilişkin bilgilendirmede bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün öncülüğünde, vatandaşlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri ve farklı konularda meslek sahibi olabilmeleri amacıyla 2023 Bahar Dönemi kurslarımızı planladık. 9 Ocak-17 Şubat tarihleri arasında vatandaşlarımız Gençlik Merkezlerimiz aracılığıyla istedikleri kurslara kayıtlarını yapabilecekler. Konservatuvarımızda da Gitar, Bağlama, Ud, Akordeon, Keman, Piyano, Halk Oyunları, Tiyatro ve Şan branşlarında kurslarımızı açıyoruz. Kayıt döneminin tamamlanmasının ardından 1 Mart 2023 tarihinde kurslarımızı açacağız” diye konuştu.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER