DEMİRTAŞ "ÖĞRENCİLERİN DEVAMSIZLIĞININ AZALMASI İÇİN GEREKLİ ÖNLEMLER ALINACAK"

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş Başkanlığında Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Levent Çimen,  llkokul ve ortaokul  müdür  yardımcıları, rehber öğretmenlerinin katılımı ile öğrencilerin devamsızlık durumları değerlendirildi.

DEMİRTAŞ "ÖĞRENCİLERİN DEVAMSIZLIĞININ AZALMASI İÇİN GEREKLİ ÖNLEMLER ALINACAK"

Öğrencilerin okula devamlılığını sağlamak amacıyla Çağatay Uluçay İlkokulu Konferans Salonunda Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş Başkanlığında Yunusemre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Levent Çimen,  llkokul ve ortaokul  müdür  yardımcıları, rehber öğretmenlerinin katılımıyla toplantı düzenlendi. Toplantıda konuşan Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş öğrencilerin  devamsızlığın  azaltılmasına yönelik gerekli önlemlerin alınması  ve  uygulanmasını istedi. Yıldıray Demirtaş sözlerine şöyle devam etti;

"Son Öğrenci , Sınıfına, Öğretmenine ve Arkadaşları ile Okula devamını sağlayıncaya kadar devamsızlık takibine devam edeceğiz, İlkokul ve Ortaokul Müdür Yardımcıları ve Rehber öğretmenlerimiz ile Şube Müdürümüz Levent Çimen ile Çağatay Uluçay İlkokulu’nda bilgilendirme ve işbirliği toplantımızı gerçekleştirdik. Başta okul müdürlerimiz olmak üzere müdür yardımcılarımıza , Rehber Öğretmenlerimize , Sınıf Öğretmenlerimize ve Muhtarlarımıza teşekkür ederim" dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER