İyi Partili Eryılmaz MCBÜ Öğrencilerinin Sesi Oldu

Manisa Celal Bayar Üniversitesi öğrencileri, final sınavlarının yüz yüze yapılmasına tepki göstererek İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz’a ulaştı. Eryılmaz, “Önce öğrencileri memleketlerine gönderdiler, şimdi de sınav için geri çağırıyorlar” diyerek duruma tepki gösterdi.

İyi Partili Eryılmaz MCBÜ Öğrencilerinin Sesi Oldu

İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, Manisa Celal Bayar Üniversitesi öğrencilerinin sesi oldu.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden İYİ Partili Eryılmaz’a ulaşan öğrenciler, “Merhaba Hasan bey. Manisa Celal Bayar Üniversitesi final sınavlarını yüz yüze yaparak biz öğrencileri zor duruma sokmaktadır. Bizi kısa süre içerisinde gelmeye zorluyorlar. YÖK böyle dememişti lütfen sesimiz olun” yazılı paylaşımlar yaptı.

“BU KARARI ALANLARIN ŞEHİRLERARASI ULAŞIM ÜCRETLERİNDEN HABERLERİ VAR MI?”

İYİ Partili Eryılmaz, öğrencilerin çağrısına karşılık vererek bir açıklama yaptı. Eryılmaz, “Üniversite öğrencilerimizi önce apar topar şehirlerine yolladılar, şimdi de final sınavları için geri çağırıyorlar. Öğrencilerimiz memleketlerinden buraya nasıl gelecek? Bu kararı alanların şehirlerarası ulaşım ücretlerinden haberi var mı? Manisa Celal Bayar Üniversitesi öğrencilerimizin yanındayız, bu karardan bir an önce dönülmelidir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2023, 16:30

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER