Salihli Belediyesi'nden Lise Öğrencilerine Eğitim Semineri

Salihli Belediyesi, Ahmet Yesevi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik eğitim semineri düzenledi. Okulun 9, 10 ve 11. Sınıf öğrencilerinin katıldığı seminerde, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu tarafından Belediyenin tanıtılması, yerel yönetimlerdeki iş ve işlemler konularında bilgiler verildi.

Salihli Belediyesi'nden Lise Öğrencilerine Eğitim Semineri

Salihli Belediye Meclis Salonunda düzenlenen seminerin açılış konuşmasını yapan Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, “Bilgi birikiminiz ve yetenekleriniz ölçüsünde üniversite sınavına girerek kendinize belirlediğiniz hedef doğrultusunda bir bölüm seçip hayata atılacaksınız. Hedeflerinize ulaşmak için önce istemelisiniz ve buna bağlı olarak çalışarak mutlaka başarılı olursunuz. Atatürk’ün geleceğimizin teminatı olarak gösterdiği siz değerli gençlerimize, hayatın her alanında üstün başarılar diliyorum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun” dedi.

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı alanında öğrenim gören liseli gençler için düzenlenen eğitim semineri sonunda Başkan Yardımcısı Karaoğlu, öğrencilerin merak ettiği soruları cevaplandırdı.

Eğitim semimerine, Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Ahmet Yesevi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi alan öğretmenleri Seda Yavuz ve Nevzat Ünal ile öğrenciler katıldı.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER