Türkiye Yardım Sevenler Derneği Manisa Şubesi’nden Anlamlı Destek

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Manisa Şubesi, öğrencilere burs konusunda destek olmak amacıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. Yıl coşkusunu erken yaşadı.

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Manisa Şubesi’nden Anlamlı Destek

Manisa Ulu Parkta bir kafede düzenlenen organizasyona Manisa Valiliği Bando Takımı da sahne alarak destek verdi. Bando Takımının söylediği marşlara yardım severlerin eşlik etmesiyle coşkulu dakikalar yaşandı.  Organizasyondan toplanan gelir ise ihtiyacı olan öğrencilere burs desteği olarak kullanılacak. Etkinliğe Manisa CHP İl Kadın Kolları Başkanı Şadiye Uysal, Deva Partisi Manisa İl Başkanı Cansın Tunçdirek, sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. 

Etkinlikten elde edilen gelir ile öğrencilere burs desteği verileceğini dile getiren Türkiye Yardım Sevenler Derneği Manisa Şube Başkanı Beyhan Yörür, “Bu sene Cumhuriyetimizin 99.yılını burada Valiliğimizin kurmuş olduğu Bando takımı ile kutluyoruz. Hanımlar marşlarımızı söylemeyi çok seviyorlar. Onlarla birlikte marşlarımızı söylediler.  Etkinlikten elde edilen gelir ile her zaman olduğu gibi burslu öğrencilerimize ve daimi yardım yaptığımız yaşlı teyzelerimize destek vereceğiz. Hayırseverlerin yardımları ile varız. Tüm yardımlar için teşekkür ederiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2022, 19:25

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER