Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Asgari Ücret Ve Emekli Maaşlarına Zam Sözü!

Giresun mitinginde vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, temmuz ayını işaret ederek çalışana ve emekliye zam yapılacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hem enflasyon farkını hem refah payını dikkate alan yeni artışlarla çalışanlarımızı ve emeklilerimizi daha da rahatlatacağız." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Asgari Ücret Ve Emekli Maaşlarına Zam Sözü!

Seçime 10 gün kaldı. Cumhurbaşkanı adayları mitinglerini hızla sürdürüyor. Bugün de yoğun programı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilk olarak Giresunlulara seslendi. Giresun'da önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Çalışanlarımızı ve emeklilerimizi rahatlatacağız" diyerek temmuz ayında zam sinyali verdi.

ASGARİ ÜCRETE ZAM AÇIKLAMASI

Enflasyon yüzde 43'e indi, her ay düşmeye devam edecek. Çarşı pazardaki pahalılığı yine biz aşarız. Temmuz ayında hem enflasyon farkını hem refah payını dikkate alan yeni artışlarla çalışanlarımızı ve emeklilerimizi daha da rahatlatacağız.

CHP içindeki gerçekten Cumhuriyetçi, Gazi Mustafa Kemal'in istiklal anlayışına sahip insanlarımızın hassasiyetlerinin nasıl istismar edildiğini biliyoruz. Bay Bay Kemal geçen buraya uğramış. Kaç kişi vardı? Asıl dersi 14 Mayıs'ta vereceğiz. Mevcut sıkıntıları biz gidereceğiz. Yeter ki biz birlikteliğimize, kardeşliğimize oy vereceğiz. Biz bugüne kadar sadece eserlerimizle, hizmetlerimizle konuştuk.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2023, 11:22

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER