Ocak Ayı İlçe Şefleri Toplantısı Yapıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü’nün Ocak ayı ilçe şefleri toplantısı MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay başkanlığında gerçekleştirildi. Online olarak yapılan toplantıda MASKİ Genel Müdürlüğünün il genelinde hayata geçirdiği yatırımlar ve genel işleyişe ilişkin konular görüşüldü.

Ocak Ayı İlçe Şefleri Toplantısı Yapıldı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, hizmet kalitesini her geçen günü daha da yukarıya taşımak için 17 ilçede büyük yatırımlar gerçekleştiriyor. Yatırımların takibi ve vatandaşa hizmetin daha sağlıklı bir şekilde işlemesi noktasında ilçe şefleri ile her ay düzenli olarak toplantı düzenleniyor. Bu kapsamda, Ocak ayı İlçe Şefleri toplantısı MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay başkanlığında gerçekleştirildi. Aslay’a Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik ve İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır eşlik etti.

İl genelindeki yatırımlar masaya yatırılıyor

Yeni yılın ilk ilçe şefleri toplantısında konuşan MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, “2023 yılının herkese hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Her zaman olduğu gibi yeni yılda da Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün önderliğinde vatandaşlarımıza eşit hizmet anlayışı ile hizmet götürmeye devam edeceğiz. 17 ilçede 1.088 mahalleye birbirinden önemli yatırım ve hizmetlerimiz ile vatandaşlarımıza hizmet ulaştırma noktasında gece-gündüz demeden mesai mefhumu gözetmeden çalışıyoruz. İlçe şeflerimizle de düzenli olarak görüşüyor, çalışmalarımızın yakından takipçisi oluyoruz” dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER