Enerjisa Üretim’den Manisa Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na Ziyaret

Manisa Celal Bayar Üniversitesi ile Türkiye'nin öncü ve lider elektrik üretim şirketi Enerjisa Enerji Üretim A.Ş. arasında gerçekleştirilen iş birliği protokolü kapsamında, Enerjisa Üretim Varlık Yönetimi ve Sürdürülebilirlik Lideri Murat Eröz ile Sosyal İşler Yöneticisi Osman Erol İnce, Manisa Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'na ziyaret gerçekleştirdi.

Enerjisa Üretim’den Manisa Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na Ziyaret

Ziyaret esnasında Manisa Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Cihangir Alaca'nın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Rektör Danışmanı Doç. Dr. Mustafa Erkan Turan, öğretim elemanları ve idari personel katıldı. Protokol kapsamında şimdiye değin yapılan çalışmaların masaya yatırıldığı görüşmenin ardından yapılacak fiziki çalışmalar yerinde incelendi.

Yapılan incelemelerin sonunda Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Çetin ve Prof. Dr. Kadir Ay ile bir araya gelen ekibe, gerçekleşen ziyaretten ve yapılan iş birliğinden duyulan memnuniyeti dile getiren Rektör Yardımcıları, süreç boyunca her aşamada her türlü desteğin sağlanacağını ifade ederek protokol kapsamındaki çalışmaları birlikte değerlendirdi

Enerjisa Üretim Varlık Yönetimi ve Sürdürülebilirlik Lideri Murat Eröz ise Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Manisa Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ile yapılan iş birliği ve sürecin her yönüyle başarılı ilerlemesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu iş birliği için heyecanlı ve umutlu olduklarını ifade etti.

Ziyaret, karşılıklı iyi niyet temennilerinin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2023, 09:55

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER