KADEM’den Hatay'a Anlamlı Ziyaret

KADEM Manisa Temsilciliği 17-19 Kasım tarihleri arasında Genel Merkez tarafından yürütülen, “Gönüllerimiz Bir” projesi kapsamında Hatay İskenderun Üsküdar konteyner kenti ve KADEM’in İskenderun’da kurulan Kadın Destek Merkezini ziyaret etti.

KADEM’den Hatay'a Anlamlı Ziyaret

KADEM Beş kişilik ekibi ile birlikte yola çıkarak  depremzede kadınlarla, çocuklarla bir araya geldi. Onlarla birlikte sohbet etti. 

Öte yandan KADEM Manisa Temsilcisi Uzm. Dr. Ümit Atman mentorlüğünde psikososyal destek çalışmaları yaptı.  KADEM’ in  İskenderun Üsküdar konteyner kentte kurmuş olduğu Kadın Destek Merkezinde kadınlarla buluşup,maneviyatı yüksek,  çok güzel bir gün geçirdi.

Günün sonunda Manisa’ dan götürdüğü çam sakızı çoban armağanı hediyeleri konteyner kentte yaşayan ailelere hediye etti. Ziyaret sonunda,   manevi bir huzurla helallik alıp kadınlarla vedalaştı.

Vedalaşırken “Bizden bir isteğiniz var mı?” diye sorduklarında  kadınlar 'UNUTULMAMAK' dediler. Onlarda tekrar en yakın zamanda ziyarete gideceklerini sözünü vererek, “Sizi UNUTMAYACAĞIZ” dediler  

HABER: AYHAN ÖZBUĞANLI

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER