13 Milyon TL Yatırım Bedeline Sahip Olacak Olan Projenin Yüzde 75’i Tamamlandı

Merkezin Birçok Mahallesine Hitap Edecek 13 Milyonluk Dev İçme Suyu Yatırımı Devam Ediyor

13 Milyon TL Yatırım Bedeline Sahip Olacak Olan Projenin Yüzde 75’i Tamamlandı

MASKİ Genel Müdürlüğü mahallelere kesintisiz içme suyu sağlamak adına Şehzadeler ilçesi Nurlupınar Mahallesinde 1800 metrelik çelik boru isale hattı mekanik imalat çalışmalarına devam ediyor.  Sadece Nurlupınar Mahallesini değil merkezdeki birçok mahalleye hitap edecek ve 13 Milyon TL yatırım bedeline sahip olacak olan yatırımın yüzde 75’i tamamlandı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ilçelerde kesintisiz, kaliteli ve düzenli içme suyu ihtiyacını karşılamak ve arızaların önüne geçmek için çelik hat imalat çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı tarafından Şehzadeler ilçesine bağlı Nurlupınar Mahallesinde başlatılan 1800 metrelik çelik boru içme suyu isale hattının mekanik imalat çalışmaları devam ediyor.

Nurlupınar mahallesinin dışında birçok mahalleye hitap edecek

600 milimetre çapındaki çelik boruların kullanıldığı çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte sadece Nurlupınar Mahallesinde değil Manisa merkezde bulunan mahallelerde de arızaların önüne geçilecek ve kesintisiz içme suyu sağlanmış olacak. 13 Milyon TL yatırım bedeline sahip olacak olan projenin yüzde 75’i tamamlandı.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER