3 Önemli İsim İyi Parti'ye Katıldı!

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir eşliğinde İYİ Parti Genel Merkezine ziyarette bulunan heyet İYİ Parti’ye katıldı.

3 Önemli İsim İyi Parti'ye Katıldı!

Manisa’da çeşitli dönemlerde önemli görevlerde bulunmuş 3 isim, 20 yıl Manisa Pazarcılar Odası Başkanlığı yapmış ve Doğru Yol Partisinde önemli görevlerde bulunmuş iş insanı Halim Şener, Türkiye Kent Konseyleri Denetim Kurulu Başkanı ve Manisa Kent Konseyi Başkanı iş insanı Ahmet Karadağ ve Av. Prof. Dr Mehmet Koç’tan oluşan heyete rozetlerini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener takarak, hayırlı olmasını diledi.
Rozet takdiminin ardından konuşan Manisa İl Başkanı Ali Zafer İKSİR, “Türkiye’ye hizmet etme uğrunda, siyaset yapmak isteyen tüm hemşerilerimizi İYİ saflarına katılımlarını bekliyoruz. Kapımız herkese sonuna kadar açık. Allah’ın izniyle Manisa ve ülkemizin geleceği için başaracağız. Bizler ayrımcılığı ortadan kaldıran bir partiyiz. İYİ Parti her kesimin, herkesin kucaklaştığı bir yer. Partimize katılan her bir isim birer değerdir. Bu katılımların partimize, Manisa’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2023, 13:25

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER