Açık Oto Pazarı Bu Hafta Hizmet Vermeyecek

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 23 Ekim Pazar günü, saat 16.00’da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleştirilecek olan miting dolayısıyla trafiğe kapatılacak yollar ve açık oto pazarı ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Açıklamada, oto pazarının bu Pazar hizmet vermeyeceği belirtildi.

Açık Oto Pazarı Bu Hafta Hizmet Vermeyecek

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 23 Ekim Pazar günü, saat 16.00’da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘2023’e Doğru Aday Belli Karar Net’ mitingi dolayısıyla trafiğe kapatılacak yollar hakkında bilgilendirmede bulundu. Açıklamada, “Sayın Devlet Bahçeli’nin 23.10.2022 Pazar günü ilimizdeki programları sebebiyle 13.00-19.00 saatleri arasında kapalı olacak caddeler; Atatürk Bulvarı, Cumhuriyet Caddesi, Seyfettin Bey Caddesi, Mustafa Kemal Paşa Caddesi, Hükümet Caddesi, Ergen Caddesi, 1205, 1101,1103 sokaklar ile Magnesia AVM önünden Hilton Oteli istikametine Hilton Otele kadar (Mimar Sinan Bulvarı yan yol). Hemşehrilerimizin bilgisine sunarız” denildi.
Açık Oto Pazarı Bu Hafta Hizmet Vermeyecek
Öte yandan MANULAŞ da, her hafta Pazar günü hizmet veren açık oto pazarı ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, “Pazar günü yapılacak mitinge gelecek araçlar, açık oto pazarının kurulduğu alanımızda park edilecektir. Bu sebeple açık oto pazarı, bu hafta hizmet vermeyecektir. Vatandaşlarımızın bilgisine sunarız” denildi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER