Ak Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Bilal Demir İlk Ziyaretini Gazetecilere Yaptı

AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Bilal Demir, ilk ziyaretini Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ne yaptı. Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan, cemiyete her zaman destek olan Bilal Demir’e çıktığı yolda başarılar diledi. 

Ak Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Bilal Demir İlk Ziyaretini Gazetecilere Yaptı

AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Bilal Demir, “Yıllarca gazetecilik yaptım. Ekmeğimi bu meslekten kazandım. Allah nasip etti, belediye basın danışmanı görevine geldim, daha sonra da 9 yıldır da yeni belediyede basın yayından sorumlu başkan yardımcısı olarak çalışıyorum. 20-25 yıldır bu meslekle ilgili görevlerde bulunmuş bir insanım. Meslekten hiç kopmadım. Dostluğumuz, arkadaşlığımız her ortamda devam etti. Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ettim. Ömer Başkanımı da son ziyaretimi yaptım ve ayrıldım. İlk toplantıyı meslektaşlarıma yapıyorum. Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 
14 Mayıs seçimlerinin önemli olduğunu ifade eden Bilal Demir, “Türkiye’de bugüne kadar yapılan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri hep sancılı oldu. Yine böyle bir sancılı dönemdeyiz. Malum bir deprem yaşadık, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Büyük bir acıyı yaşıyoruz. Seçimin böyle bir zamana gelmesi tabi hepimiz adına çok üzücü. Mevcut şartlar, anayasadaki şartlar seçimi iptal etmek için yeterli değildi. Ne yazık ki böyle bir dönemde seçime gidiyoruz. Refah Partisi Milli Gençlik Vakfı’ndan bu yana siyasetin içerisindeyim. Siyasetin içinde olan bir insanım. Siyasette ne yapılması gerekiyorsa hepsini yaptım. AK Parti’de çeşitli görevlerde bulundum. Bütün seçimlerinde aktif rol almış bir insanım. Yeni bir dönemde yeni bir yola çıktım. Bilal Demir olarak ben bu partinin bir insanıyım” dedi. 17 Mart Cuma günü saat 14.30’da AK Parti Manisa İl Başkanlığında adaylığını resmen ilan edeceğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2023, 21:24

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER