Ak Partili Aydemir Akhisar Ve Kırkağaç İlçelerini Ziyaret Etti

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Meclisin tatilde olduğu yaz döneminde ilçe ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Ak Partili Aydemir Akhisar Ve Kırkağaç İlçelerini Ziyaret Etti

Önceki gün 6 Eylül Akhisar’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yıldönümü dolayısıyla ilçede düzenlenen resmi törene katıldı.

AYDEMİR, YAPIMI DEVAM EDEN AKHİSAR HÜKÜMET KONAĞI BİNASINI İNCELEDİ

Aydemir, kurtuluş yıldönümü kutlama töreni sonrasında; Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve CHP Manisa Milletvekili A. Vehbi Bakırlıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Füzün, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve beraberindeki heyet ile birlikte Akhisar’da TOKİ tarafından yapımı devam eden Yeni Hükümet Konağı Binasının inşaatında incelemelerde bulundu.

Aydemir; burada ‘Biz AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hep eserlerimizle, icraatlarımızla milletimizin karşısına çıktık. İşte bu eser de onlardan biri olacak. Yeni Hükümet Konağı Binası tamamlandığında görkemli yapısıyla Akhisar’ımıza çok yakışacak. Rabbim devletimize zeval vermesin.’ diyen Aydemir, ‘Durmak Yok, Yola Devam, Çalışmaya Devam, İcraatlara Devam!’ diyerek sözlerini tamamladı.

KIRKAĞAÇ ZİYARETİ

İlçe programlarına Kırkağaç ile devam eden Aydemir, öncelikle AK Parti İlçe Teşkilatı, Belediye Başkanı, Muhtarlar ve Mahalle Başkanlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi. Talepleri dinleyen Aydemir, sorunları hep birlikte çalışarak çözeceğiz dedi.

Kırkağaç MHP İlçe Teşkilatını ziyaret eden Aydemir birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Kırkağaç İlçe Programı kapsamında Devlet Hastanesini, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünü, Eğitim Bir-Sen Sendikasını ve Belediyeyi de ziyaret ederek kurumların çalışmalarını yakından inceledi.

Çarşı esnafını da ziyaret eden Aydemir, esnaflara hayırlı ve bereketli işler dileğinde bulundu, talepleri dinledi.

Aydemir, ilçede yapımı devam eden Spor Kompleksi, Belediye Garajı ve İtfaiye Binası inşaatlarında incelemelerde bulunarak ilçe programını tamamladı.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER