Akhisar Lokantacıların Göz Sağlığı Batıgöz’e Emanet

Türkiye’nin ilk ve tek lokantacılar odası başkanı olan Akhisar Lokantacılar Odası Başkanı ve TESK Kadın Üyesi Pınar Gören, üyelere en güzel hizmeti sunmaya devam ediyor. yaptığı anlaşmalarla üyelerinin indirimlerden faydalanmasını sağlayan Başkan Pınar Gören, göz muayenesi konusunda Batıgöz ile protokol imzaladı.

Akhisar Lokantacıların Göz Sağlığı Batıgöz’e Emanet

İmzalanan protokolle üyelere muayenede yüzde 20 indirim sağlanacak. Tetkiklirde yüzde 15, lazer ve ameliyatlarda yüzde 10 indirim sağlanacak. Protokolü Akhisar Lokantacılar Odası Başkanı Pınar Gören ve Ege Bölge İş Geliştirme Uzmanı Ali Anıl İpek imzaladı. 
Protokolün hayırlı olmasını dileyen Başkan Pınar Gören, “Göreve seçildiğimiz günden itibaren üyelerimiz için çalıştık, Üyelerimizin daha iyi şartlarda görevlerini getirmeleri için mücadele ediyoruz. çeşitli kurumlarla anlaşmalar yapıyoruz. Göz sağlığı konusunda Batıgöz firmamızla protokol imzaladık. İmzalanan protokol ile üyelerimize muayene olurken yüzde 20 indirim uygulanacak. Batıgöz’e bize destek olduğu için teşekkür ediyoruz” dedi. 
Ege Bölge İş Geliştirme Uzmanı Ali Anıl İpek, Akhisar Lokantacılar Odası ile protokol imzalamaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyleyerek, protokolün her iki taraf için de hayırlı olmasını diledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2023, 12:13

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER