Antrenör Çiftin Nikahları Yüzme Havuzunda Kıyıldı

Demirci'de yüzme antrenörü çift nikahlarını birlikte çalıştıkları yarı olimpik yüzme havuzunda kıydırdı.

Antrenör Çiftin Nikahları Yüzme Havuzunda Kıyıldı

Demirci yarı olimpik yüzme havuzunda antrenörlük yapan Ramazan Akkaya ve Zübeyra Yanar çifti sıradışı bir nikaha imza atarak yüzme havuzunda dünya evine girdiler.
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Öğretmenliğinden birlikte mezun olan çift Demirci Yarı Olimpik yüzme havuzunda göreve başladıkları yıl dönümündeki yüzme havuzunda nikah kıydılar.


Ramazan ve Zübeyra çiftinin nikahlarını Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk kıyarken, nikah şahitliklerini ise İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Bilal Yılmaz ve Yüzme Havuzu Koordinatörü Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Basmacı tarafından yapıldı.
Belediye Başkanı Selami Selçuk çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, günün anısına çeşitli hediyeler verdi.
Nikah merasiminin ardından damadın arkadaşların Ramazan Akkaya'yı yüzme havuzuna attı. Eşi Zübeyra Akkaya'da eşinin havuzdan çıkmasına yardımcı oldu.
Havuzda nikah kıymak eşi Ramazan'ın fikri olduğunu ifade eden Zübeyra Akkaya" Bu kadar güzel olurmuydu bilmiyorum. Hayallerimin üst seviyesi oldu. Herkese çok teşekkür ediyorum. Bu değişik fikri için Ramazan'a teşekkür ederim. 3 yıldır nişanlıydık, 6 yıllık birlikteliğimiz var" dedi.
Damat Ramazan Akkaya ise " İlk BESYO'ya başladığımda benden bir yıl sonra okula geldi. İkimizde aynı beden eğitimi öğretmenliğinden mezun olduk. Kendi memleketimizde yüzme havuzu kuruldu. Yine ikimizde burada yüzme antrenörü olarak göreve başladık. Bugün görevimize başlamanın birin yıldönümü. Eşofmanlarla siyah beyaz bir kombinde yaptık. Güzel oldu mutluyuz " dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2022, 15:47

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER