Avrupa 3.Sü Eylem Ece Ünlü, Manisa Azerbaycan Kültür Ve Dayanışma Derneğini Ziyaret Etti

Üst Minik Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonasında Avrupa 3.sü olan Eylem Ece Ünlü Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Avrupa 3.Sü Eylem Ece Ünlü, Manisa Azerbaycan Kültür Ve Dayanışma Derneğini Ziyaret Etti

Üst Minikler Milli Takımı 10-21 Ağustos 2022 tarihleri arasında Erzurum’da düzenlenen Üst Minik Kadınlar Avrupa Boks Şampiyonasında Aslan Spor Kulübü sporcusu Manisalı Eylem Ece Ünlü Avrupa Şampiyonasında 3. oldu. Manisa'da ziyaretlerine devam eden sporcu Eylem Ece Ünlü ve boks antrenörü Yahya Aslan, kurum yetkililerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Sporcu Eylem Ece Ünlü ve boks antrenörü Yahya Aslan, son olarak Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şentürk Hoşgül, " Eylem Ece Ünlü'nün bize Uluslararası başarı elde etme sözü vardı. Bu sözü kısa zaman içerisinde elde ederek bizlere vermiş olduğu sözü tuttu. Kendisini bir kez daha tebrik ediyor, başarıların devam edeceğine inanıyorum. Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği olarak kendisini her zaman desteklediğimizi ifade etmek istiyoruz" dedi.

Boks antrenörü Yahya Aslan ise "Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği her zaman yanımızda oldu. Bir önceki gelişimizde Eylem Ece Ünlü Türkiye şampiyonu olmuştu. O zaman başkanımıza bir sözümüz vardı. En kısa sürede Avrupa derecesi ile döneceğimiz konusunda.

Kısa sürede hedefimize ulaştığımız için mutluyuz gururluyuz" ifadelerini kullandı.

Sporcu Eylem Ece Ünlü ise " Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Yahya Aslan hocamızla daha büyük başarılara imza atacağız. Bizleri konuk eden ve desteklerini ileten tüm herkese teşekkür ederim" dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER