Bakım Merkezine Girişimci Kadınlardan İlgi

Salihli’de iki yıl önce faaliyete geçen Benim Dünyam Bakım Merkezi’ni ziyaret eden Salihli TSO Girişimci Kadınlar Birliği, burada kalan hastalarla yakından ilgilendi.

Bakım Merkezine Girişimci Kadınlardan İlgi

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın Girişimci Kadınlar Birliği, kadınlar günü kutlamaları çerçevesinde Özel Benim Dünyam Bakım Merkezi’ni ziyaret etti. Çiçekler ve kurabiyelerle birlikte bakım merkezinin yolunu tutan kadınlar, iki yıl önce faaliyete geçen bakım merkezindeki hastalarla sohbet ederek, tek tek hatırlarını sordu. 

Caferbey Mahallesi’nde anayol üzerinde bulunan Özel Benim Dünyam Bakım Merkezi’nde bedensel engelli 63 hastanın sürekli bakımı yapılıyor.

Bakım merkezinde 19 yaş üstü bedensel engelli bireylerin sürekli olarak kaldığını ve her türlü ihtiyaçlarının karşılanıp, bakımlarının yapıldığını belirten kurum Müdürü Fatma Akdoğan, Türkiye’nin her yerinden hasta kabul ettiklerini anlattı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı yarı özel bir kurum olan Benim Dünyam Bedensel Engelli Bakım Merkezi 80 yatak kapasitesine sahip bulunuyor.

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER