Başkan Balaban'dan Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneğine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa İl Başkanı Semih Balaban Manisa Hemşehri Kültürleri ve Dayanışma  Derneği  Başkanı  Ragıp  Güneş ve dernek başkanlarını ziyaret etti. 

Başkan Balaban'dan Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneğine Ziyaret

CHP  Manisa İl Başkanı Semih Balaban Manisa Hemşehri Kültürleri ve Dayanışma  Derneğini ziyaret etti. Başkan Balaban  Milletvekili aday adayı olacağından dolayı il başkanlığı görevinden ayrılacağını söyledi. Başkan Balaban sözlerine şöyle devam etti;

"Cumhuriyet Halk Partisi Manisa İl Başkanlığı görevini yürüttüğüm  süre içerisinde sizler ile bir çok  etkinlikte karşılaştık. Sıkı dostluklarımız oluştu. Milletvekili aday adaylığı  için il başkanlığı görevimden ayrılıyorum. Milletvekili aday adayı  açıklamasında dernek başkanlarımızı da aramızda görmek istiyoruz" dedi. 

Manisa Hemşehri Kültürleri ve Dayanışma  Derneği  Başkanı  Ragıp  Güneş ise "Semih Balaban  başkanımız veda ziyaretini bizlere gerçekleştirdi.  Çalışkan bir il başkanımızdı ve gönüllerde yerini aldı. Çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarılar diliyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2022, 16:53

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER