Başkan Ergün Gölmarmara Belediyesini Ziyaret Etti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyaretleri programı kapsamında Gölmarmara Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz tarafından karşılanan Başkan Ergün, belediye ziyaretinin ardından sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi. 

Başkan Ergün Gölmarmara Belediyesini Ziyaret Etti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gölmarmara ilçe ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Kamil Öz’e ziyarette bulundu. Başkan Ergün’e ziyaretinde, MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, MHP Milletvekili Adayı Ali Uçak ve Öztürk Demir, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Başkan Danışmanları Azmi Açıkdil ve Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, MHP Manisa İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, Büyükşehir Belediyesi daire başkanları, MHP Akhisar ilçe Başkanı Ahmet Namal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, KAÇEP İl Başkanvekili Hatice Yumrutaş, KAÇEP Gölmarmara Başkanı Zeynep Balkaya, Akhisar KAÇEP Başkanı Esin Güngör, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Gölmarmara MHP ilçe Başkanı Şakir Can ve vatandaşlar eşlik etti. 
Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya gelindi
Başkan Ergün, belediye ziyaretinin ardından Gölmarmara ilçesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları, projeleri ve hizmetleri hakkında bilgiler veren Başkan Ergün, daha sonra sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile fikir alışverişinde bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2023, 18:55

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER