Başkan Ergün STK Temsilcilerini Ağırladı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa’da faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıya katılan sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine teşekkür eden Başkan Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde hayata geçirdiği projeler hakkında bilgiler aktardı.

Başkan Ergün STK Temsilcilerini Ağırladı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, il genelinde sivil toplum kuruluşları ile gerçekleştirdiği buluşmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Cengiz Ergün, Manisa’da faaliyetlerini sürdüren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile toplantıda bir araya geldi. Doubletree by Hilton Otel’de gerçekleştirilen toplantıda MHP TBMM Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Manisa Milletvekili Adayları Ali Uçak ve Şehnaz Güvendik Arık, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, KAÇEP İl Başkanı Neşe Töz, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ile ilçe başkanları katıldı.

Projeler Hakkında Bilgiler Verdi

Toplantıda konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde hayata geçirdiği projelerle ilgili bilgiler aktardı. Bundan sonraki süreçte hayata geçirilmesi planlanan projelerin detaylarını da sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine anlatan Başkan Cengiz Ergün, toplantıya katılımları nedeniyle tüm STK temsilcilerine teşekkürlerini iletti. Başkan Ergün, sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin taleplerini de dinledi. Ardından MHP Manisa Milletvekili Adayı Şehnaz Güvendik Arık söz aldı. Arık, Milliyetçi Hareket Partisi’nin vatandaşlara yönelik projelerini aktardı. MHP Manisa Milletvekili Adayı Ali Uçak ise Manisa ve ülke tarımının kalkınması için yapacağı projeleri sıraladı. MHP TBMM Grup Başkanvekili Erkan Akçay yaptığı konuşmada ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2023, 18:52

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER