Başkan İksir “ Vatandaşımızın Teveccühü Her Geçen Gün Artıyor”

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir seçim çalışmaları ve gündem üzerine açıklamalarda bulundu. 

Başkan İksir “ Vatandaşımızın Teveccühü Her Geçen Gün Artıyor”

Milletvekili adaylarının her gün sahada olduğunu, gitmedik ilçe, sıkmadık el bırakmadıklarını söyleyen İksir “ Vekil adaylarımız her gün bir ilçemizi ziyaret edip, vatandaşlarımızla bir araya geliyor ve sorunlarını dinliyor. İYİ Parti olarak projemizi vatandaşlarımıza anlatıyor ve sahadan çok güzel geri dönüşler alıyoruz” dedi.

 “SAHADA GERİ DÖNÜŞLER ÇOK GÜZEL”
Başkan İksir, milletvekili adaylarının saha çalışmalarının çok iyi gittiğini ve geri dönüşlerin mükemmel olduğunu belirterek “ Vekil adaylarımız sahada tüm hızıyla çalışmaya devam ediyorlar, bir dokunup bin ah işittikleri hemşehrilerimiz değişim için gün sayıyor. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımız ekonomi ve hayat pahalılığından şikayet ediyor. Bizler İYİ Parti olarak projemizi vatandaşlarımıza anlatıyor ve sahadan çok güzel geri dönüşler alıyoruz.” Dedi. 

“MİLLET İRADESİNE DARBE DİYECEK KADAR KÜÇÜLDÜLER”
Sözlerine devam eden Ali Zafer İksir 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler için “siyasi darbe girişimi” ifadelerini kullanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sözlerine karşılık olarak “14 Mayıs’ta anayasamızın gereği ve Cumhurbaşkanı kararı ile yapılacak olan seçimler için siyasi darbe diyecek kadar küçülen Sayın Süleyman Soylu korkma! millet iradesinden darbe çıkmaz. Milletin iradesi  ve demokratik bir seçimle gideceksiniz“ dedi.

 

“BİR OY KEMAL’E BİR OY MERAL’E”
İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ali Zafer İksir sözlerini şu ifadelerle sonlandırdı “ Değerli Manisalı hemşehrilerim önümüzde Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçimi var. Sizlerin teveccühleri ile ülkemize yeniden demokrasi ve adaleti getireceğiz. Gördüğümüz tablo da bunu gösteriyor.14 Mayıs günü hemşehrilerimizin sandıkta gerekeni yapacağına inancımız tam. Bir oy Kemale bir oy Merale”

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2023, 15:46

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER