Başkan Şimşek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutladı

Milli Yol Partisi  Manisa İl Başkanı İlkay Şimşek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Başkan Şimşek  29 Ekim  Cumhuriyet  Bayramını  Kutladı

Başkan Şimşek "Cumhuriyetimizin ilanının 99’uncu yıl dönümünde, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum" dedi  ve   Başkan Şimşek sözlerine şöyle devam etti;

"Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, büyük bir inanç ve kararlılıkla yürütülen Kurtuluş Savaşımız, tarihte eşine az rastlanır bir zaferle sonuçlanmıştır. Bu zafer, Cumhuriyet’le taçlandırılarak, tarihimizin en büyük dönüm noktalarından birisi olarak gerçekleştirilmiştir. Hiç şüphe yok ki, istiklalimizin ve istikbalimizin sembolü Cumhuriyetimizi korumak, ecdadımızın mirasına sahip çıkmak onu gelecek nesillere aktarmak için çalışacağız.

Bu vesileyle Cumhuriyetimizi ayakta tutan yegane kuvvet olan milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ediyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere hem geçmişte hem de bugün aziz vatan topraklarını kanlarıyla sulayarak bizlere emanet bırakan şehitlerimizi ve gazilerimizi de rahmet, minnet ve şükranla yad ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2022, 10:20

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER