Büyükşehir Soma’ya Değer Katıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Soma ilçesi Muzaffer Tezcan Caddesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, yapılan çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı. Ali Öztozlu, çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasını ve vatandaşların kullanımına açılmasının hedeflendiğini söyledi.

Büyükşehir Soma’ya Değer Katıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelinde yapmış olduğu yatırım ve hizmetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan yatırımlar arasında yer alan asfaltlama çalışmaları Soma ilçesinde ekiplerin özverili çalışmalarıyla sürüyor. Soma’nın işlek caddeleri arasında yer alan ve sıklıkla kullanılan Muzaffer Tezcan Caddesi’nde de Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen yol yapım ve asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da yapılan çalışmaların son durumunu yerinde inceleyerek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Öztozlu’ya incelemesi sırasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Milliyetçi Hareket Partisi Soma İlçe Başkanı Adem Yıldırım, Soma Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Hayati Uzun ve başkan yardımcısı Nihat Eroğlu ile ilgili personeller eşlik etti.

Çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler

Ali Öztozlu’yu, çalışmanın yapıldığı Muzaffer Tezcan Caddesi’nde, Soma Küçük Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Hayati Uzun ve Başkan Yardımcısı Nihat Eroğlu, çiçekle karşıladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalardan dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini ileten Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Uzun, çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün adına çiçeği kabul eden Ali Öztozlu, çalışmanın yapıldığı cadde üzerindeki esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler dileklerini iletti. Öztozlu aynı zamanda, çalışmalarda görev alan personellerin de tek tek ellerini sıkarak, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

4000 ton sıcak asfalt atıldı

İnceleme sırasında Ali Öztozlu’ya, 3500 ton freze kazısının yapıldığı, yolun dayanıklılığının sağlanması için de 5500 ton pmt temel malzeme seriminin yapıldığının bilgisi verildi. Muzaffer Tezcan Caddesi’nde yapılan çalışmalar arasında yer alan aydınlatma direklerinin montajının da tamamlandığının bilgisi verilirken, kabloların bağlantılarının tamamlanma aşamasında olduğu söylendi. Orta refüjde yapılacak olan kilit parke döşeme işinin tamamlanmasının ardından cadde araç trafiğine ve vatandaşların kullanımına açılacağının bilgisi verildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2023, 22:34

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER