Büyükşehir’den, Altı Nokta Körler Derneği’ne Ziyaret

Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi heyeti, Altı Nokta Körler Derneği Manisa Şubesi’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Hüseyin Pehlivan ve yönetimiyle bir araya gelen Büyükşehir Belediyesi heyeti, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.

Büyükşehir’den, Altı Nokta Körler Derneği’ne Ziyaret

Dernek Başkanı Hüseyin Pehlivan da ziyaretleri nedeniyle memnuniyetini paylaşarak, “Biz Manisa’da halimizden memnunuz. Hizmetler açısından, yönetim tarzı açısında hiçbir sıkıntımız yok” ifadelerinde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Gökhan Aslan, Altı Nokta Körler Derneği Manisa Şubesi’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Hüseyin Pehlivan ve dernek yönetimiyle bir araya gelen Büyükşehir Belediyesi heyeti, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.

Her zaman yanınızdayız

Görme engelli vatandaşların başarılı çalışmalarıyla gurur duyduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, kurum olarak her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Halimizden memnunuz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Hüseyin Pehlivan, “Biz Manisa’da halimizden memnunuz. Hizmetler açısından yönetim, tarzı açısından hiçbir sıkıntımız yok. Çok rahat söyleyebiliyoruz. Dert sahibi olanla, derdi dinleyen bir arada olunca her şey yoluna giriyor” ifadelerinde bulundu.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER