Çampınar’da 12,5 Milyon TL’lik Yatırımda Sona Doğru!

MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında Turgutlu ilçesine bağlı Çampınar mahallesinde 6 bin 600 metrelik altyapı çalışmalarında sona yaklaştı.

Çampınar’da 12,5 Milyon TL’lik Yatırımda Sona Doğru!

Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Hilmi Serkan Emir de 12,5 milyon TL yatırım yapılan Çampınar mahallesini ziyaret ederek, yürütülen çalışmaları inceledi. Emir, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün vizyonu doğrultusunda kırsal mahallelerin merkez mahallelerden farkı kalmadığını söyledi.   
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında altyapı yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda, altyapı çalışmalarının devam ettiği Turgutlu’nun Çampınar mahallesini Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Hilmi Serkan Emir de ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Kadir Sakar ile de görüşen Emir’e, Şube Müdürü Kadir Bahadır Zeybek de eşlik etti.

Çampınar’a, 6,6 kilometre altyapı, 14 bin metrekare üstyapı

Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir de mahalle ziyaretinde yaptığı açıklamada, “154 Mahalle Projemiz kapsamında Çampınar’da 2 bin 800 metrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmamızı tamamladık. 3 bin 800 metrelik içme suyu hattı döşeme işimizde de artık son aşamaya geldik. Altyapı çalışmalarının ardından 14 bin metrekare kilit parke taş döşeme çalışması yapacağımız mahallede 750 kişilik foseptik montajı da gerçekleştireceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün ortaya koyduğu vizyon doğrultusunda kırsal mahallelerimizin de merkez mahallelerden farkı kalmıyor” dedi.  

“Cengiz Başkanımdan Allah razı olsun”

Mahalle Muhtarı Kadir Sakar, “Yapılan hizmetlerden, Büyükşehir’in yaptığı hizmetlerden memnunuz. Cengiz Başkanımdan Allah razı olsun. Hizmetleri yapıyor. Vatandaş da yapılan hizmetleri takdir ediyor” dedi. 

Editör Manşet 45

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER