"Çifçimizin esnafımızın işçimizin ve emekçimizin yanında olacağız"

Yeniden Refah Partisi Yunusemre İlçe Başkanı  Faruk Durmaz ve teşkilat mensupları  ile birlikte Yunusemre halkına partisinin projelerini ve planlarını anlatıyor. Projeleri hakkında vatandaşa bilgiler veren Başkan Faruk Durmaz "çifçimizin esnafımızın işçimiz emekçimizin yanında olacağız" dedi.

"Çifçimizin esnafımızın işçimizin ve emekçimizin yanında olacağız"

Yeniden Refah Partisi Yunusemre İlçe Başkanı  Faruk Durmaz mahalle ve esnaf ziyaretlerini gerçekleştiriyor. Yeniden Refah Partisini ve projelerini anlatan Başkan Durmaz "Manisa sanayi, işçi ve tarım kenti. Biz parti olarak emekçinin yanındayız. İşçimizin yanındayız. çiftçimizin yanındayız" dedi. Parti çalışmalarına aralıksız devam ettiğini belirten Başkan Faruk Durmaz" Partimize  yoğun bir katılım sağlandı. Tüm Yunusemre'ye refah ve huzuru   adil bir düzeni getireceğiz. Biz iktidara geldiğimizde ilk yüz gün içerisinde yapacaklarımız ve 150 bin dolarlık kaynak paketlerimiz var.  81 ilimize 681 projelerimiz var. Vatandaşlarımıza bu projeleri anlatıyoruz. Çiftçimizin, esnafımızın, işçimiz emekçimizin yanında olacağız" ifadelerini kullandı.

Emeklilikte yaşa takılanları(EYT) ilk savunan parti olduklarını belirten Yeniden Refah Partisi Yunusemre İlçe Başkanı  Faruk Durmaz "Bundan 6 ay önce biz EYT halkımızın hakkını savunduk. Genel  Başkanımız Dr Fatih Erbakan  noter huzurunda iktidara geldiğimizde ilk üç ay içerisinde EYT çözeceğimize dahil  imzasını attı ve bugün çözüldü.   Biz her zaman haklının   ve  doğruların yanında,  yanlışların karşısında olacağız" şeklinde konuştu. (KENAN YÜCEEL)

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2023, 23:02

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER