Cumhurbaşkanı Erdoğan Bugün Manisa'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün şehzadeler şehri Manisa’da olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sanayisinin yanı sıra tarımda da ülkenin önemli bir kenti olan Manisa’da, üzümde taban fiyatı açıklayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 17.00’de Manisa’nın Şehzadeler ilçesindeki Cumhuriyet Meydanı’nda miting yapacak, açılışları burada yapacak, üzümde taban fiyatını da miting alanında açıklayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bugün Manisa'da

Erdoğan’ın gelişinin belli olmasından hemen sonra gerek AK Parti teşkilatları, gerekse AK Partili, MHP’li belediyeler, afişlerle, kısa mesajlarla ve telefonlarla ulaşarak Manisalıları mitinge davet etti.

2 milyar 675 milyon TL’lik yatırımlar açılacak

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de Büyükşehir’e ait yatırımların açılışının yapılacağını aktararak şu ifadelere yer verdi  “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın toplu açılış yapacağı Manisa programında Büyükşehir Belediyemizin de 2 milyar 675 milyon TL’lik yatırımları açılacaktır. 20 Ağustos’ta Cumhuriyet Meydanı'ndaki törene tüm hemşerilerimizi davet ediyorum.”

Öte yandan Manisa’da hazırlıklar günler öncesinden başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçeceği güzergahta ekipler gerekli bilgilendirmeleri yapıp yolun açık kalmasını sağlarken, gün içinde bazı cadde ve sokakların trafiğe kapalı olması bekleniyor. Ayrıca mitingin düzenleneceği Cumhuriyet Meydanı’nda da hazırlıklar yoğun şekilde sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2022, 13:42

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER