Cumhurbaşkanı Erdoğan: “İnsanımızın Karşısına Hep Eser ve Hizmetlerimizle Çıktık”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Keçiören’de “Sivil Toplum Kuruluşları ve Muhtarlar Buluşması” programında yaptığı konuşmada, “Herkesi kucaklamanın, toplumun tüm kesimlerinin özgürlük alanını genişletmenin gayretinde olduk. İnsanımızın karşısına da hep eser ve hizmetlerimizle çıktık” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “İnsanımızın Karşısına Hep Eser ve Hizmetlerimizle Çıktık”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Taha Akgül Spor Salonu’nda düzenlenen “Sivil Toplum Kuruluşları ve Muhtarlar Buluşması” programına katılarak bir konuşma yaptı.

21 yılı iktidarda olmak üzere 40 yıldır milletin huzurunda olduklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu dönemde kimseyi ayırmadık, ayrıştırmadık, kimseye karışmadık. Yasakları kaldırdık, baskılara son verdik, hukuksuzluklara dur dedik” ifadelerini kullandı.

“KARNEMİZİ GÖSTERİP YENİ DÖNEM İÇİN MİLLETİMİZİN DESTEĞİNİ TALEP ETTİK”

Hiç kimsenin mezhebiyle, meşrebiyle, kökeniyle, kılık kıyafetiyle asla ilgilenmediklerini vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Herkesi kucaklamanın, toplumun tüm kesimlerinin özgürlük alanını genişletmenin gayretinde olduk. İnsanımızın karşısına da hep eser ve hizmetlerimizle çıktık. Önce verdiğimiz sözlerin icmalini döktük, sonra da gelecek 5 senede yapacaklarımızı anlattık. Karnemizi gösterip yeni dönem için milletimizin desteğini talep ettik” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “28 Mayıs’tan sonra yapacaklarımızı da tek tek seçim beyannamemizde detaylandırdık. Ekonomiden enflasyonla mücadeleye, eğitimden sağlığa, savunma sanayiinden turizme kadar her konuda atacağımız ilave adımları, projelerimizi, hedeflerimizi kamuoyumuzla paylaştık.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Son 21 yılda Ankara’ya yaptığımız hizmetleri görüyorsunuz. Son 21 yılda doğup büyüdüğünüz memleketlerinize kazandırdığımız eserleri, yatırımları görüyorsunuz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2023, 16:12

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER