Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa Büyükşehir Belediyesinin Dev Projesini Açtı

Toplu açılış töreni dolayısıyla Manisa’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa Büyükşehir Belediyesinin 507 milyon TL yatırımla şehre kazandırdığı dev eser olan Manisa Büyükşehir Belediyesi hizmet binası, otel ve AVM projesinin açılışını gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a proje hakkında bilgi verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa Büyükşehir Belediyesinin Dev Projesini Açtı

Aralarında Manisa Büyükşehir Belediyesinin 2 milyar 675 milyon TL tutarındaki yatırımlarının da yer aldığı yüzlerce kamu yatırımının toplu açılışını yapmak üzere Manisa’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı’ndaki törenin ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan dev projelerden bir tanesi olan Manisa Büyükşehir Belediye hizmet binası, otel ve AVM’nin açılışını gerçekleştirdi. Törene bakanlar, Cumhur İttifakı milletvekilleri, il başkanları, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü yöneticileri, bürokratlar ve vatandaşlar katıldı. Çocuklar, şehit aileleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çeşitli hediyeler takdim edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açılış Kurdelesini Kesti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte dev eserin açılış kurdelesini kesen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu güzel eserin Manisa’ya hayırlı olmasını diledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a proje hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediye hizmet binası ve 5 yıldızlı otelin faaliyete geçtiğini, AVM bölümünün de kısa sürede hizmete başlayacağını söyledi. Başkan Ergün, 507 milyon TL yatırımla projeyi hayata geçirdiklerini ifade etti. Açılış töreninin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında incelemelerde bulundu.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER