Erdoğan'dan 6'lı Masa Yorumu: Biz Can, Onlar Mal Derdinde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in 6'lı masadan ayrılmasına ilişkin bir değerlendirmede bulundu.

Erdoğan'dan 6'lı Masa Yorumu: Biz Can, Onlar Mal Derdinde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in 6'lı masadan ayrılmasına ilgili değerlendirmede bulundu. Erdoğan, "Biz can derdindeyiz, onlar mal derdinde" dedi.

BİZ CAN DERDİNDEYİZ, ONLAR MAL DERDİNDE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in diğer parti liderleriyle aday konusunda anlaşamamasıyla ilgili 6'lı masadan ayrılmasıyla ilişkin ilk kez yorum yaptı. Altılı Masa'da ayrılık olacağını aylar öncesinden söylediğini hatırlatan Erdoğan, "Biz can derdindeyiz, onlar mal derdinde. Ne yaparlarsa yapsınlar biz planımız üzerinden, yol haritamız üzerinden çalışmalara devam ediyoruz" dedi.

"YOL HARİTAMIZ ÜZERİNDEN ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORUZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti olarak, Cumhur İttifakı olarak onlar ne der, ne yapar, nasıl adım atar böyle bir durumumuz yok" dedi. Erdoğan, Cumhur İttifakı olarak hedeflerini belirlediklerini söyleyerek, Şu anda bütün çalışmalarını belirledikleri hedef doğrultusunda yaptıklarını belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Onlar ne yaparlarsa yapsınlar biz planımız üzerinden, yol haritamız üzerinden çalışmalara devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

“BÖYLE OLACAĞINI AYLAR ÖNCESİNDEN SÖYLEMİŞTİK”

Erdoğan ayrıca, "Böyle olacağını aylar öncesinden söylemiştik. Biz can derdindeyiz, onlar mal derdinde. Cumhur İttifakı olarak yol haritamıza devam ediyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2023, 20:58

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER