Ergün Aksoy'dan Büyükşehir Birimlerine Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, Turgutlu ve Alaşehir ilçelerini ziyaretinde Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin birimlerindeki personellerle bir araya geldi.

Ergün Aksoy'dan Büyükşehir Birimlerine Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, ilçe ziyaretleri kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin birimlerinde görev yapan personellerle bir araya geldi. Aksoy’a ziyaretlerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan ve Zabıta Dairesi Başkanı Evren Yıldız eşlik etti.

İlk ziyaret Turgutlu İlçesine

Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, ilk olarak Turgutlu ilçesinde Irlamaz Rekreasyon Alanı’nda görev yapan Zabıta Dairesi Başkanlığı personelleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar üzerine bilgi aldı. Personeller ile birlikte Irlamaz Rekreasyon Alanı’nda incelemelerde bulunan Aksoy, yapılması gerek çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulundu. Irlamaz Rekreasyon Alanı’nda yapılan inceleme sonrasında Aksoy, beraberindekiler ile birlikte Turgutlu caddelerinde kaldırım işgallerine yönelik incelemede bulundu.

Alaşehir’de Gençlik Merkezi Ziyaret Edildi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, Turgutlu ilçe ziyareti sonrasında Alaşehir ilçesine geçti. Alaşehir Fethi Sekin Gençlik Merkezi’ne ziyarette bulunan Aksoy, gençlik merkezinde incelemelerde bulundu, sorumlular ve öğretmenler ile birlikte bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Aksoy, sorumlu ve öğretmenler ile yaptığı toplantı sonrasında Fethi Sekin Gençlik Merkezi’nde verilen el sanatları ve meslek edindirme kurslarını gezerek, kursiyerlere çalışmalarında başarılar diledi. Ergün Aksoy daha sonra Alaşehir Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ne de geçerek burada öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER