Fatih Katıöz Aday Adaylığını Açıkladı

AK Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı görevini 2018 yılından bedri sürdüren Fatih Katıöz, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde AK Parti’den Manisa Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. Fatih Katıöz, AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı’yı ziyaret ederek aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Fatih Katıöz  Aday Adaylığını Açıkladı

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu başvuru sırasında destek oldu. 
AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Katıöz, “2003 yılında büyük bir aşk ile yoluna baş koyduğumuz Ak sevdamızın ve davamızın yolunda, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde tüm gücümüz ile ilerlemeye devam ediyoruz. Merkez ilçe yönetim kurulu üyeliği ile çıktığımız bu yolda, il başkan yardımcılığı, ve son olarak ta Manisa'mızın büyükşehir olmasıyla kurulan Yunusemre’mizde kurucu başkanvekilliği ve 2018 de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep  Tayyip Erdoğan'ın takdiri ile başlayıp 2023 Mart ayına kadar ilçe başkanlığı görevimi yerine getirdim. Bizler, bu uğurda bu davada her zaman milletimize hizmet etmenin şerefini yaşıyoruz. Son yirmi yıldır Ülkemizin ve Şehzadeler Şehri Manisa'mızın her karışında büyük hizmetlere imza attık. Şimdi ise, memleketimize hizmet yolunda bir adım daha atma kararı aldık. Büyük bir özveri ve hizmet aşkı ile beş yıldır yerine getirdiğim ilçe başkanlığı görevimden Genel merkezimizin takdiri ve oluru ile, Ak Parti Manisa Milletvekili Aday Adaylığım için istifa edip yola koyulduk. Başvurumuzda ve basın açıklamamızda yalnız bırakmayan başta eşim Özlem Katıöz olmak üzere, Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi' ye, Şehzadeler Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik' E, Ak Parti Şehzadeler İlçe Başkanımız Mehmet Emin Çipiloğlu'na,  ilçe kadın kolları başkanımız Ebru Kalfa Kaplan ve ekibine, beş yıldır beraber yol yürüdüğümüz çok kıymetli yönetici arkadaşlarım ve Ak Parti ailemizin her bir ferdine, mahalle başkanlarıma ve mahalle muhtarlarımıza, Sivil Toplum ve Kuruluşları oda başkanları ve yönetimlerine, bizleri her zaman destekleyen tüm dostlarıma teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.  Bu kutlu yolda ve bu şanlı davada Rabbim Yâr ve Yardımcımız Olsun. Bu yeni Yüzyılda Türkiye için hemen şimdi, Durmak yok, yola devam” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2023, 17:49

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER