Ferhat Sarıgöl “Üretken bir ziraat odası anlayışı ile yola çıkmış bulunmaktayız”

4 Şubat'ta yapılacak olan Saruhanlı Ziraat Odası Başkanlık seçiminde Ferhat Sarıgöl başkan adayı olduğunu açıkladı.

Ferhat Sarıgöl “Üretken bir ziraat odası anlayışı ile yola çıkmış bulunmaktayız”

HABER: MUHARREM KAZER

Kurulacak ziraat odası meclisi ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte memleketimize, toprağımıza, çiftçimize, ürünümüze faydalı olmak ve katkı sağlamak amacıyla üretken bir ziraat odası anlayışı ile yola çıktıklarını ifade eden Saruhanlı Ziraat Odası Başkan Adayı Ferhat Sarıgöl, yaptığı açıklamada,

"Bilindiği üzere 4 Aralık'ta yapılan Saruhanlı Ziraat Odası mahalli delege seçimlerde Şehitler Mahallesi çiftçilerinin oylarıyla mahalle delegesi seçildim.

O günden bu güne kadar hem birçok çiftçimizle hem de seçilmiş olan delegelerimizle yaptığımız istişareler sonucunda, Şubat ayında yapılacak olan Saruhanlı Ziraat Odası Başkanlığı seçiminde başkan adayı olmaya karar verdik. ”dedi.

PROJELERLE ÖNCÜLÜK EDECEĞİZ

Saruhanlı Ziraat Odası Başkan Adayı Ferhat Sarıgöl ,“Saruhanlı Ziraat Odası'nı hazırladığımız ve açıklayacağımız projelerle birlikte, çiftçilerimize her türlü konuda öncülük edecek ve yanında olacak, teknoloji çağının avantajlarını kullanacağız.

Saruhanlı ‘da yapılan tarımın hak ettiği karşılığı alabilmesi için çalışacak, çağdaş ve yenilikçi bir kurum yapmak için çalışacağız.

Ziraat odalarının neler yapabileceğini göstermek amacıyla çıktığımız bu yolda tüm çiftçilerimizin ve delegelerimizin desteğini bekliyoruz." Diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2023, 22:11

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER