FÖTR şapkası ile uğurlandı…

Manisa Barosu’nun renkli siması 49 yıllık avukat Sezai Ege’den acı haber geldi. Ege’yi son yolculuğuna Baro Başkanı Rona ve meslektaşları uğurladı. Dönemin Cumhurbaşkanı, Başbakanlarından Süleyman Demirel gibi Fötr şapkasıyla simgeleşen Sezai Ege’nin tabutu başında FÖTR şapkası vardı

FÖTR şapkası ile uğurlandı…

 Ahmet ÜNSAL/Manisa

Manisa Barosu’nda başkanlık dışında tüm organlarında görev alan defalarca Başkan adayı olan hukuk camiasının renkli siması 75 yaşındaki 4 çocuk babası Sezai Ege’nin ani ölümü sevenlerinde şok etkisi yarattı.Yakalandığı Pankreas kanseri sonucu yaşamını yitiren Fört şapkalı Sezai Ege’nin acı haberi Ankara’da alan Manisa Baro Başkanı Ümit Rona dostları

“Ah Sezai abi! Güzel abim benim. Çok üzgünüm.” Sözlerini sosyal medya hesabında paylaştı.


Meslekte 50. Yıl onur plaketi alacağı günleri iple çeken avukat Sezai Ege’nin Hatuniye Camiindeki cenaze namazına tüm sevenlerdi katıldı.
Cenazesine Manisa Baro Başkanı Ümit Rona,Yönetim Kurulu üyeleri,ailesi,çocukları,İYİ Parti İl Başkanı Zafer İksir, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca,CHP eski il başkanlarından Semi Balaban, ve sevenleri katılım gösterdi. 

“SEZAİ ABİME 50. YIL PLAKETİNİ VEREMEDİM. ÇOK ÜZGÜNÜM”

Sezai Ege’nin ilk ölüm haberini kendisini gibi avukat olan CHP Yunusemre eski ilçe başkanı Yalçın Arcak sosyal medya hesabından duyururken Manisa Baro Başkanı Ümit Rona ise duygusal bir mesaj yayımladı.

Rona; “Ah Sezai abi! Güzel abim benim. Sezai abime 50. yıl plaketini veremedim. Çok üzgünüm. Manisa Barosu’’nun en renkli avukatlarından biri olan kıymetli üstadım, ağabeyim Av. Sezai Ege’nin vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim.
Sezai Ege, Hatuniye Camiinde kılınan cenaze namazının ardından dünyaya geldiği Tekeller köyünde toprağa verildi

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2023, 23:46

Editör Manşet 45

banner11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER