Gezer: “Manisa’nın Sesi Olmak İçin Aday Adayı Oluyorum”

Manisa’nın Yunusemre İlçesinde Asmacık mahallesinin Muhtarlığını yapan Hülya Gezer, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde AK Parti’den Manisa Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Gezer: “Manisa’nın Sesi Olmak İçin Aday Adayı Oluyorum”

Manisa’nın Yunusemre İlçesinde Asmacık mahallesinin Muhtarlığını yapan Hülya Gezer, AK Parti’den Manisa Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Oda Başkanları ve Mahalle Muhtarları  destek oldu.

"Manisa’nın Sesi Olmak İçin Aday Adayı Oluyorum"
Gezer, Yaptığı açıklamada 
“Bugüne kadar pek çok alanda elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince köyüme yöreme Manisa’mıza faydalı çalışmalar yapmaya gayret ettik. Hayatımızın bundan sonraki sürecinde, saygıdeğer büyüklerime kıymetli kardeşlerime, şehrime ve ülkeme daha faydalı işler yapmak adına yeni bir yola girmiş oluyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın aziz milletimize bir müjde olarak sunduğu Türkiye Yüzyılı’nın bir parçası olmak onuru için aday adayı oluyorum. Bu yola çıkmadan evvel değerli büyüklerimin desteğini ve duasını aldım ayrıca Manisa mahalle muhtarları ile istişarelerde bulundum.  Demirci’nin, Gördes’in, Salihli’nin, Yuntdağ’ın kısacası Manisa’nın Sesi Olmak için aday adayı oluyorum. Çünkü biliyorum ki yüzyılı cumhuriyetimizin 100. Yılını aynı zamanda Türkiye’de siyaseti üslubuyla, tarzıyla, işleyişiyle, sonuçlarıyla değiştirecek yeni bir döneminde miladı haline getirecektir. Bu anlamda Türkiye Yüzyılı için yapılacak her katkı çok kıymetlidir. Sayın Cumhurbaşkanımızın ifadeleriyle söylemek gerekirse ‘Hak, hakkaniyet ve ehliyet ölçüleri içinde yönümüzü 'Doğruya Doğru' dönerek 'Türkiye İçin Hemen Şimdi' kararlılığıyla hareket ederken bir kez daha 'Durmak Yok Yola Devam' demek için aday adayı oluyorum. Geçtiğimiz 20 Yılda asırlık eser ve hizmetler veren Ak Parti ile özgüveni kazanan Türkiye artık kararlarını kendi iradesiyle vermektedir. Atılımlarını kendi gücüyle gerçekleştirmektedir. Dünyanın salgından savaşa kadar pek çok krizin pençesinde kıvrandığı bir dönemde Ak Partimiz gücünü ispat etmekle kalmamış, aynı zamanda Türkiye yüzyılın inşa etme kabiliyetini de dost düşman herkese kabul ettirmiştir.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2023, 15:19

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER