Gizem ve Barışcan’a Ömür Boyu Mutluluklar

Manisa Yunusemre Belediyesi Basın Yayın Departman sorumlusu Barışcan Coşkun ile Güzellik Salonu Mali işler sorumlusu Gizem Özelçam sade bir nikahla hayatlarını ömür boyu sürdürecekleri imzayı atarak “Evettt” dedi

Gizem ve Barışcan’a Ömür Boyu Mutluluklar

Ahmet ÜNSAL/Manisa

Yunusemre Belediyesince Yunsemre ilçesi Güzelyurt bölgesinde Manisalıların hizmetine sunulan Millet Çarşısı Çok Amaçlı Salonun 3. Katında gerçekleştirilen nikaha çok sayıda davetli topluluğu katılım gösterdi.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi’nin bizzat kıydığı nikahta Gizem-Barışcan Coşkun çiftinin nikah şahitlerini ise Yunusemre Belediyesi Basın Yayın Daire Başkanı Musa Dirik ile İş kadını Şakire Erman üstlendi.
Belediye Başkanı Çerçi,nikahı kıymadan önce “Birlikte mesai arkadaşlığı yaptığımız Barışcan Coşkun ve Gizem kızımızın nikahlarını kıymaktan dolayı mutlu olduğumu belirtmek isterim.Kendilerine ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.
Gelin Gizem’in ve damat Barışcan Coşkun’un ‘Evet’ sözcüklerinin ardından attıkları imza sonrasında Belediye Başkanı Mehmet Çerçi evlilik cüzdanını gelin Gizem’e verdi. 
Gelin Gizem Özelçam babası Asil Özelçam annesi Ayşe Eda Karadağ ile Barışcan Coşkun’un annesi Figen Soykal evlatlarının nikahlarına gelen davetlilerle tek tek yakından ilgilenerek teşekkürlerini ilettiler.
Gizem-Barışcan Coşkun çiftinin mutlu gününde gazeteciler de makinelerin denklanşörlerine O anı ölümsüzleştirmek için bastılar…

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2023, 10:04

Editör Manşet 45

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER