Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneğinden Başkan Tosuner'e Ziyaret

Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Ragıp Güneş ve dernek başkanları, kadın kolları başkanı Şehnaz Güvendik Arık ve kadın kolları heyeti Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Cüneyt Tosuner’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneğinden Başkan Tosuner'e Ziyaret

HABER:KENAN YÜCEEL

Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Ragıp Güneş Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneğinin çalışmaları ile ilgili Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı  Cüneyt Tosuner’e bilgiler paylaştı. Başkan Ragıp Güneş   “Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği olarak 14 il ve ilçe derneğinden oluşan  derneğimiz, derneğimizin başkanları ve kadın kolları başkanı Şehnaz Güvendik Arık ve kadın kolları heyeti Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı  Cüneyt Tosuner’i ziyaret ettik. Cüneyt Tosuner başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Önceki dönem  Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Murat Öner’i yad ettik.Ruhu şad mekanı cennet olsun. Cüneyt Tosuner Başkanımıza Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneğinin çalışmalarını ve projelerini  anlattık. Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı  Cüneyt Tosuner ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı  Cüneyt Tosuner ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve  Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Ragıp Güneş ve dernek başkanlarına, kadın kolları başkanı Şehnaz Güvendik Arık ve kadın kolları heyetine teşekkür etti.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER