“Hizmetlerin devamını diliyorum”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesine bağlı 4 Eylül Mahallesinde 800 metre dere temizlik çalışmasını tamamladı. Yürütülen çalışma ile yağışlı havalarda yaşanabilecek olası su taşkınlarının önüne geçildi.

“Hizmetlerin devamını diliyorum”

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yürüttüğü dere temizlik çalışmaları ile yağışlı havalar öncesinde mahalleleri koruma altına alıyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından Kula’nın 4 Eylül Mahallesi’nde 800 metrelik dere temizlik çalışması tamamlandı. Çalışma ile hem yağışlı havalarda meydana gelebilecek olası taşkınların önüne geçilecek hem de rüsubat uzaklaştırılarak suyun akışı sağlıklı hale getirilmiş oldu.

Hizmetlerin devamını diliyorum

4 Eylül Mahalle Muhtarı Mehmet Yavuz, “MASKİ ekiplerince yapılan hizmetten çok memnunuz. Sağ olsun ekipler bir dediğimizi iki etmiyor. Mahallemiz içinden geçen deremizi pırıl pırıl yaptılar. Hizmetlerinden ötürü Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum ve hizmetlerin devamını diliyorum” dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER