İlkay Şimşek’e Halktan Tam Not!

Genel seçimler için Manisa merkez ve ilçelerinde halkla bütünleşen Milli Yol Partisi 1'inci sıra milletvekli adayı İlkay Şimşek caddesinden sokağına, mahallesinden köyüne her kesimden vatandaştan tam not aldı.

İlkay Şimşek’e Halktan Tam Not!

HABER MERKEZİ- Milli Yol Partisi Manisa İl Başkanı ve 1'inci sıra milletvekili adayı İlkay Şimşek, İl Başkanı olarak kısa sürede teşkilatlanmasını tamamlayarak gösterdiği performansını milletvekili adayı olarak da ortaya koydu. İl ve ilçe yönetimleri olarak diğer partilerden çok daha önce seçim çalışmasına hazır hale gelerek sahada halkla buluşan İlkay Şimşek ekibiyle etkili bir süreç yürüttü. Milli Yol Partisi olarak inanarak bir yola çıktıklarını, aktif ve pozitif bir çalışma sergileyerek milletle tek vücut olduklarını, çok güzel geri bildirimler alarak teveccüh gördüklerini söyleyen İlkay Şimşek, "Milli Yol Partisi'nin oluşumu da, bizlerin bir araya gelmesi de tesadüf değil, bizler şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun davasını takip edenleriz, inandığımız davada sağımızda solumuzda, önümüzde arkamızda kim var diye düşünmeyiz, tek başımıza da kalsak görevimizi layıkıyla yapmaya çalışırız, bu hedef, heyecan ve özveriyle halkımızla buluştuk, onları dinledik, projelerimizi anlattık, karşılıklı güven duygumuzu pekiştirdik" dedi.

"MİLLETİMİZ MİLLİ YOL'A GÜVENİYOR"

İlkay Şimşek açıklamasını şöyle sürdürdü: "Halkımızla bütünleştiğimiz seçim çalışmalarımızda herkes şunu gördü; Muhsin Yazıcıoğlu'nun yol arkadaşları Milli Yol Partisi ile küllerinden yeniden doğmuştur. Milli Yol Partisi ve milletvekili adayları milliyetçilerin, ülkücülerin, vatanseverlerin, Atatürk sevdalılarının sesi olmaya gelmiştir. Muhsin Yazıcıoğlu'nun ülkeyi bozguna uğratanlara karşı başlattığı Milli Yol Hareketi'nin Genel Başkanı Remzi Çayır liderliğinde ülkemizi milli mücadele ruhu ile ayağa kaldırmak için geldiğimizi her bir vatandaşımız anlamış ve özümsemiştir. Milli Yol Partisi kazanırsa ülkemizin kazanacağını, milletimizin kazanacağını, herkes için refahın geleceğini görmüşlerdir. Bizler sahada saygıdeğer halkımızın sevgi ve saygısına mazhar olduk, ilgi ve alakalarını gördük, Bismillah deyip başladığımız ziyaretlerimizin sonuçları karşısında Maşallah dedik, bundan gurur ve memnuniyet duyduk, partimizin milletvekili adayları olarak bu gurur ve özgüvenle sandığa yaklaşıyoruz, sonuçlarının ülkemize, milletimize, vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini diliyoruz."

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2023, 12:18

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER