Irlamaz’a Sağlıklı ve Kesintisiz İçme Suyu

MASKİ Genel Müdürlüğü, İl genelinde sağlıklı ve kaliteli içme suyu sağlamak adına yürüttüğü çalışmalara aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Turgutlu ilçesine bağlı Irlamaz mahallesinde 2900 metre terfi hattı, 1250 metre isale ve 200 m3’lük yeni içme suyu deposu çalışmalarına başladı.

Irlamaz’a Sağlıklı ve Kesintisiz İçme Suyu

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu yatırımlarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından, Turgutlu ilçesine bağlı Irlamaz mahallesine 2900 metre içme suyu terfi hattı, 1250 metre isale ve 200 m3’lük yeni içme suyu deposu çalışmalarına başladı. Çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte mahalle sakinleri daha verimli ve sağlıklı içme suyuna kavuşmuş oldu.

Muhtar Kılıç’tan Başkan Ergün’e teşekkür

Irlamaz Mahalle Muhtarı Hasan Kılıç, “Uzun yıllar içme suyu konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorduk. Gerek depomuz olsun gerek terfi hatlarımız olsun mahallemiz büyük sıkıntı içerisindeydi. Allah Cengiz Başkanımızdan razı olsun çağrımıza kulak verdi. Ekiplerimiz gerekli incelemelerin ardından kısa süre içerisinde çalışmalarına başladı. Mahallemize yapılacak hizmetler sayesinde mahallelimiz uzun yıllar arkasına bakmadan rahat rahat yaşayabilecek. Şahsım ve mahallelim adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER