İyi Partili Eryılmaz’dan Gediz Kavşağı Sözü

İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, yıllardır bitirilmeyen Gediz Kavşağı için söz verdi: “Seçimlerden hemen sonra 33 yıldır yapılamayan Gediz Kavşağı için çalışmalar başlayacak” 

İyi Partili Eryılmaz’dan Gediz Kavşağı Sözü

İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, 33 yıldır yapılamayan Gediz Kavşağı’nı gündeme taşıdı. Eryılmaz, kavşağın yapımı için sözü verdi.

“BU ŞEHRE BİR ÇİVİ BİLE ÇAKMAYANLARA SANDIKTA HESAP SORUN”

İYİ Partili Eryılmaz, “Milletvekili seçildikten sonra şehre gelmeyen, vatandaşın sorunlarını dinlemeyen, bu kente bir çivi bile çakmayanlar yıllardır Gazi Meclis’te Manisa Milletvekili olarak şehrimizi temsil ediyor. Gediz Kavşağı 33 yıldır bekliyor. Hiçbir AK Parti milletvekili, MHP milletvekili bu sorunu çözemedi. Şehirde çakarlı arabalarıyla gezmekten başka hiçbir işe yaramayan bu milletvekillerinden halk sandıkta hesabı soracak” dedi.

SÖZ VERİYORUZ: İLK İŞİMİZ GEDİZ KAVŞAĞI

İYİ Parti Manisa Milletvekili Hasan Eryılmaz, “Söz veriyorum, bu kardeşinizi milletvekili olarak Gazi Meclis’e gönderirseniz ilk işim Gediz Kavşağı’nın yapımı için çalışmak olacak. 14 Mayıs’ta Millet İttifakı iktidar olacak ve hemen çalışmalara başlanacak. Gediz Kavşağı, Millet İttifakı’nın iktidarında tamamlanacak”

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2023, 13:42

Cengiz Kılınçaslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER